Klea Huta feston ditëlindjen, urimi i Elgitit i mrekullueshëm/ FOTO

0 0

Bukuroshja e talentuar dhe shumë e dashur për publikun, Klea Huta feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 27 vjeçe dhe këtë vit dita e rëndësishme e ka gjetur nën një status të ri, atë të nënës. Me siguri kjo ditëlindje do të mbetet e paharruar për të, pasi feston për herë të parë si mami.

Urimin më të bukur ajo e ka marrë nga partneri, muzikanti dhe producenti Elgit Doda, i cili përmes një postimi në Instagram i ka thënë fjalët më të bukura, që çdo grua do i dëshironte nga partneri i saj.

Krahas një fotoje të çiftit, Elgiti shkruan: “Gëzuar ditëlindjen grua dhe mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”.

E ku ka urim më të bukur për një grua dhe nënë?

 

 

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X