Khloe Kardashian rrëfen për bashkëprindërimin me ish-partnerin e saj

0 1

Ka kaluar më shumë se një vit që kur Khloe Kardahian solli në jetë vajzën e saj të parë True. Por në këtë periudhë asaj iu desh jo vetëm të mësohej me faktin se u bë nënë e re, por edhe me faktin se tashmë do të duhej të ndante bashkëprindërimin me dikë që nuk ishte më partneri i saj.

Lidhur me këtë pjesë të jetës së saj, Khloe tregon se nuk ka qenë gjithmonë e lehtë. Ajo rrëfen se problemet mes saj dhe partnerit nuk kanë shumë kohë që kanë ndodhur e për këtë aryse gjërat janë ende të papërunuara, të paasimiluara mirë nga çifti dhe kjo gjë reflektohet në marrëdhënien e tyre.

Megjithatë ajo thotë se kur shikon të bijën dhe mendon për lumturinë e saj, gjithçka ia vlen. Kështu, ajo ka vendosur që ta ftojë ish-partnerin në ditëlindjen e parë të së bijës me argumentin se një ditë vajza do të dojë t’i rikthehet kujtimeve të fëmijërisë dhe është mirë që i ati të jetë i pranishëm, pasi ai është një figurë e rëndësishme në jetën e fëmijës.

Të gjitha studimet kanë treguar se prindërit që bashkëpunojnë në rritjen e fëmijës pas ndarjes, kanë një efekt shumë pozitiv në afat të gjatë tek ata.

Lexo edhe: Ajo qe mesova per bashkeprinderimin me ishin tim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X