Këngëtarja e famshme në pritje të fëmijës së tretë

0 0

Jessica Simpson së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë. Ajo vetë ka dhënë lajmin e mrekullueshëm përmes një postimi në instagram, se është një pritje të një vajze.

“Kjo vajzë e vogël do të na bëjë një familje prej pesë vetash,” tha Simpson. “Nuk mund të ishim më të lumtur se të shpallnim këtë bekim të çmuar të jetës”.

Lajmi mund të ketë gëzuar shumë fansat e Jessicës pasi vetë këngëtarja është shprehur gjithmonë se dëshiron ta zgjerojë më tepër familjen.

Aktualisht gjithë familja është shumë e gëzuar për pjesëtaren më të re që do t’ju bashkohet për të plotësuar portretin familjar.

Lexo edhe: Beyonce feston 36-vjetorin, memesia arritja me e madhe


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X