Këngëtarja e famshme flet për shtatzaninë: Mirënjohëse për trupin tim

0 0

Katy Perry ka filluar të flasë hapur në lidhje me udhëtimin e saj të shtatzanisë.

Në një episod të fundit të emisionit radiofonik Kylie dhe Jackie O, Perry u bashkua për të ndarë shumë detaje për shtatzëninë e saj, përfshirë faktin që ajo është mirënjohëse për trupin e saj.

“Unë jam vërtet mirënjohëse për trupin tim dhe kam kaq shumë respekt për gratë,” tha Perry. “Kur je duke kaluar këtë proces, merr një këndvështrim krejt të ri.”

Është një këndvështrim që ajo po e ndan edhe në Instagram, ku së fundmi ajo ka prezantuar një selfie me mbishkrimin “Shtatzania s’mund të pengojë kurrë të veshësh një bluzë të shkurtër”.

Ajo ka nofkën e foshnjës “Kicky Perry”, dhe ylli i popit nuk kishte turp të ndante të vërtetën e ndershme për ndryshimet e vazhdueshme të trupit të saj përgjatë shtatzanisë.

“Çdo gjë është e fryrë”, tha këngëtarja. “Duart e mia janë të fryra, këmbët më kanë filluar të bymehen. Po fillon të arrihet deri në atë pikë”.

Duke pritur të mirëpresë fëmijën e saj me burrin Orlando Bloom këtë muaj, Perry shpjegoi se si nuk ka në plan të ngadalësojë ritmin e saj.

“Unë jam një grua shumë aktive. Gjatë kësaj kohe të COVID, unë kam qenë gjithashtu duke nxjerrë këngë dhe duke planifikuar për një tjetër në 14 gusht,” tha Perry. “Unë jam duke punuar vërtet shumë. Një bekim është se nuk kam pse të udhëtoj. Më pëlqen të jem nënë aktive.”
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X