Kënga e preferuar e vajzës së Xhensilës

0 0

Mes shumë fansash që ka hiti veror “Nina” nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe Besart Kallakut.

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja në komentin e bërë në një nga videot e publikuara nga Flori.

“Kënga e preferuar e Ajkës”, ka shkruar artistja.

Menjëherë, Flori i ka dhënë një premtim publik Xhensilës se shumë shpejt e vogla e saj do ta këndojë bashkë me ta këngën e saj të preferuar.

“Ja se një ditë do e këndojë bashkë me lalat”- ka shkruar ai.

Nga postimet e tij në rrjete sociale, Flori na ka lënë të kuptojmë se do të sjellë një versio ntë ri të këngës “Nina”, në bashkëpunim me artisten e talentuar Anxhelina Hadërgjonaj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X