Kejda mbush 21 vjeçe, Majlinda e uron me foton e fëmijërisë

0 0

Vajza e ish-ministres Majlinda Bregu, Kejda, feston sot 21-vjetorin. Në fotot e publikuara prej saj, gjatë festimeve pak pas mensatës, ajo duket një zonjushë e vërtetë, e cila është rritur dhe është bërë mjaft bukuroshe.

Por, Majlinda ka zegjdhur ta urojë duke kujtuar kohën e fëmijërisë së Kejdës, me anë të një fototje kur ajo ka qenë e vogël.

“Përgjithmonë faqe mbushur”, – ka shkruar Majlina Bregu krahas fotos, e cila në njëfarë mënyre shpreh nostalgji për vitet që po kalojnë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X