“Kam gjithë botën”, këngëtarja e muzikës popullore i bën dedikimin e veçantë të bijës

0 0

Ajo është një nga këngëtaret e ëmbla të muzikës sonë popullore, e me siguri që këngët e saj i kërcejmë e dëgjojmë në gazimet familjare.

Por përveç karrierës si këngëtare, Nertila Vreto është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo dhe këngëtari Daniel Mustafa janë prindër të një vogëlusheje të quajtur Daila.

Të dy ata postojnë shpesh foto familjare me vajzën.

Ditën e sotme Nertila ka publikuar një foto me të bijën, ku i bën një dedikim shumë të veçantë.

“Te kam ty e kam gjithe boten bija ime. Dila, dashnia e mamit”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se çifti Vreto dhe Mustafa i kanë dedikuar një këngë vogëlushes së tyre, duke e titulluar “Bekuar me fëmijë”.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X