Jonida Vokshi poston foto me të bijën, shikoni pak si duket barku i saj

0 0

Gjashtë ditë më parë, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bënë prindër për herë të parë. Vogëlushja Emi erdhi në jetë dhe që prej asaj dite, çifti i njohur janë totalisht të përkushtuar tek ajo.

Madje, prindërit e rinj kanë filluar ta nxjerrin edhe shëtitje të voglën që në ditët e para pas ardhjes në jetë.

Pasditen e djeshme Jonida ka postuar në Instagram disa momente të ëmbla nga shëtitja nënë e bijë.

Ajo nuk harron të jetë mirënjohëse për ardhjen në jetë të së bijës dhe pranë fotove shkruan:

“Faleminderit ZOT për këtë bekim”!

Ajo që bie në sy është forma e shkëlqyer fizike e moderatores.

View this post on Instagram

Faleminderit ZOT per kete bekim! 🙏🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on




Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Materiale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X