Jonida dhe Dan, dashuri që të ringjall çdo ditë

0 0

Këngëtarja Jonida Maliqi na ka zbukuruar mëngjesin dhe fillimin e javës me një foto të postuar në profilin e saj në Instagram. Me një foto me të birin Dan, që me siguri është bërë fundjavën që lamë pas, Jonida na mbushi zemrat të gjithëve, e sidomos nënave.

Nënë e bir duken në malin e Dajtit në një nga mjetet që janë atjë për argëtimin e vizitorëve dhe krahas fotos Jonida shkruan: “Dashuri e pakushtëzuar që të ringjall çdo ditë e më shumë❤️

https://www.instagram.com/p/CHXJ4ZhHsHd/

Jonida e ka puthur të birin në buzë, duke treguar kështu se bën pjesë te nënat që janë pro këtij veprimi edhe pse komentet kritikuese nuk kanë munguar.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X