Joni feston ditëlindjen, urimi i Ardit Gjebresë/ FOTO

0 0

Djali i prezantuesit, producentit e artistit të madh Ardit Gjebrea, Joni feston sot ditëlindjen.

I ati, përmes një postimi të shkrutër por me fjalë shumë domethënëse, që shoqëron foton e Jonit, i ka bërë urimin e rastit.

“E bekuar për ne data 18 Maj! Happy Birthday – krenaria jonë”!-shkruan Ardit Gjebra, krahas fotos së të birit Jon.

Kujtojmë se vite më parë, kur Joni erdhi në jetë, ai i ka dedikuar një nga këngët më të veçanta të muzikës shqiptare me titull vetë emrin e tij Jon, marrë nga deti, siç edhe vetë Arditi përmend në tekstin e ndjerë.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kylie poston foton e fëmijërisë,...

Ka shumë komente në rrjet për ngjashmërinë e Stormit, vajzës së Kylie Jenner me të atin e saj Travis Scott! Por, me foton e fundit të publikaur nga vetë Kylie...

Roani mbush 3 vjeç, urimet...

Djali i këngëtarit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zeka, vogëlushi Roan ka sot ditëlindjen dhe mbush 3 vjeç. Këto tre vite ai e ka mbushur me gëzim jetën e prindërve ë...

“Faleminderit për punën e vështirë...

Nëna është padyshim një nga njerëzit më të rëndësishëm për këdo dhe sado kohë të kalojë, lidhja me të vetëm sa forcohet dhe arrijmë të kuptojmë më mirë sakrificën dhe...

“Faleminderit që mi ke dhuru...

Bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur nga Kosoova Ermal Fezjullahut feston sot ditëlindjen. Pak minuta pas mesnatës, Ermali e ka uruar bashkëshorten publikisht përmes një postimi në rrjetin social Instagram....

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X