Jona Spahiu: Zemra ime e ndarë në dy/ FOTO

0 0

Bukuroshja e ekraneve shqiptare Jona Spahiu duket se po shijon më së miri pushimet e saj të para si nënë. Këtë na e tregon herë pas herë me postimet e të birit, i cili rritet dita ditës.

Në postimin e fundit në Instagram, Jona ka vendosur një foto të bashkëshortit dhe djalit me një dedikim shumë të bukur për ta.

“Zemra ime e ndarë në dy pjesë, për secilin nga ju”, – shkruan Jona.

View this post on Instagram

My heart is split in two for each of you

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X