Jep çdo ditë lajmet por askush se kishte kuptuar, gazetarja e njohur shtatzënë në muajt e fundit

0 0

E shohim çdo ditë të japë lajmet por askush nuk e kishte kuptuar që gazetarja e njohur është shtatzënë.

Bëhet djalë për Lira Burgijan, dikur prezantuese e emisionit të pasdites në Top Channel, e cila është shtatzënë për herë të parë.

Gazetarja thuhet se është në tremujorshin e fundit të shtatzënisë, dhe ka arritur ta fshehë shumë mirë këtë fakt, edhe sepse në studion e lajmeve në Vizion Plus ajo vishet me rroba serioze që e mbulojnë.

Ka qenë Bordo.al që ka bërë publik këtë lajm edhe pse prezantuesja ka zgjedhur që ta mbajë për vete këtë moment të rëndësishëm të jetës së saj, duke mos e bërë me dije për publikun lajmin e gëzueshëm.

Aktualisht e punësuar pranë një shoqërie gjermane në Tiranë, dhe njëkohësisht spikere lajmesh në ekranin e një televizioni, Lira dhe partneri i saj Ertjani, me profesion eknomist pritet që të bëhen prindër për herë të parë këtë verë.

liraburgija_50061156_386858081873745_6933851392590642872_n liraburgija_50076774_370960240385978_2887511477911431127_n

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X