“Je frika dhe ankthi im i ditës, kështu do të jetë gjithmonë”, Sabiani uron Keisin për ditëlindje. Ja sa vjeç mbushi

0 0

Vitet kalojnë shpejt dhe vajza e këngatarit Sabian është bërë tashmë një zonjushë e vërtetë. Ajo ka mbushur plot 19 vjeçe. Mes shumë postimesh nga festimet e 19- vjetorit, më i bukuri ka qenë padyshim urimi i Sabianit.

“Motla ime e vogël mbush plot 19 vjeç ahahahah sa shpejt s’po u besoj syve. U harrokan mundimet dhe sakrificat kur të sheh ty të lumtur e kaq te bukul. Hap sytë motla ime e vogël tani je më e madhe, mos ju largo shumë babos ahahahahah. Ke karrirën njëherë pastaj mendo për të tjerat. Megjithëse karrirën e ke të sigurt, të ka pikturuar i madhi zot. Vullnetin e ke të trashëguar nga babo kështu që gëzofsh edhe 100 vite të tjera si kjo ditë. Mos harro se je mendimi im i parë kur zgjohem, je frika dhe ankthi im i ditës së ku shkon, çfarë bën. Çdo lëvizje e jotja dua te jetë nën kontroll dhe kështu do jetë në përjetësi. Të dua babo pa kushte. Je goca ime e vogël dhe kështu do jesh kur të dalin edhe thinjat. Të dua princesha ime”, – ka shkruar këngëtari për të bijën.

View this post on Instagram

motla ime e vogel mbush plot 19 vjec ahahahah sa shpejt spo u besoj syve u harrokan mundimet dhe sakrificat kur te sheh ty te lumtur e kaq te bukul 😊 hap syt motla ime vogel tani je me e madhe mos ju largo shum babos ahahahahah ke karriren njeher pastaj mendo per tjerat 🤪megjithse karriren e ke te sigurt te ka pikturuar i madhi zot vullnetin e ke te trasheguar nga babo keshtu qe gezofsh edhe 100 vite te tjera si kjo dit mos harro se je mendimi im i par kur zgjohem je frika dhe ankthi im i dites se ku shkon cfar ben cdo levizje e jotja dua te jet nen kontrroll dhe keshtu do jet ne perjetesi te dua babo pa kushte je goca ime e vogel dhe keshtu do jesh kur te dalin eshe thinjat love you may princess 👸❤️❤️❤️❤️❤️🎊🎊🎊🎊🎊

A post shared by Sabiani (@sabiani_original) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X