Ja si duket ministrja Elisa Spiropali me barkun e rrumbullakosur/ FOTO

0 0

Prej disa muajsh, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël. Në intervistën e fundit ku foli për jetën private, ajo gjithashtu zbuloi gjininë e fëmijës.

Ministrja, do ta bëjë vajzën e saj Naltën me një vëlla.

Por në të gjitha djaljet publike zyrtare, ajo kujdeset shumë për veshjen e saj që të mbulojë barkun e rrumbullakosur.

Për të gjithë kuriozët, duhet të presin që rastësisht ta shohin në dalje jo zyrtare, për të parë sa është rritur barku i ministres.

I tillë ka qenë edhe aktiviteti që po mbahet këto ditë në kryesqytet, Panari i Librit, të cilin ministrja e ka vizituar dhe është parë si duket barku i saj në përditshmëri, pa rrobat e gjera që zgjedh në daljet publike.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X