Ja si çmallet Ledri me vajzën kur janë larg/ FOTO

0 0

Prej disa ditësh, reperi Ledri Vula është kthyer në Kosovë për angazhimet e tij në biznes, duke lënë në Gjermani bashkëshorten Sara dhe të bijën Poem Blu.

Kjo është ndarja e tyre e parë që kur ka ardhur në jetë vajza dhe me siguri ka qenë e vështirë për të. Por, Ledri e ka gjetur mënyrën si të çmallet me vogëlushen edhe pse larg.

Ata shihen përmes kamerës dhe Ledri ka ndarë një moment shumë të ëmbël. Ai ka publikuar në Instagram një moment nga telefonata me video me Poemën, në të cilën Ledri shfaqet shumë i lumtur.

“Syni babit”, ka shkruar Ledri përkrah fotos.

Ndërkaq, kujtojmë se prindërit e Ledrit ende nuk e kanë takuar mbesën e tyre të parë, por kanë shprehur pafund dashuri për të në rrjetet sociale.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X