Ja me çfarë i ushqen kafshët djali i Arbana Osmanit/ FOTO

0 0

Që në fillimet e saj në televizion, e aq më tepër me popullaritetin në rrjete sociale, moderatorja Arbana Osmani ka treguar gjithmonë dashurinë e saj për kafshët e mbi të gjitha për macet.

Këtë dashuri duket se e ka trashëguar edhe i biri Joni, mesa kemi parë në postimet e moderatores.

Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto shumë të ëmbël, ku ka dalë me të birin dhe një mace të bardhë dhe vogëlushi përpiqet t’i  japë maces një luleshtrydhe për të ngrënë.

“I ushqejmë kafshët me ç’të na ndodhet për momentin”,- shkruan Arbana me shaka në foto.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X