Ja kujt i ngjan djali i Gaz Pajës/ VIDEO

0 0

Prej shumë pak kohësh, aktori i humorit, Gaz Paja është bërë baba për herë të parë dhe kurioziteti i fansave për vogëlushin e tij, është i madh.

Në një dalje të fundit televizive, ai u shpreh se është kënaqur shumë, por i duhet të vrapojë, sepse ka lënë djalin në shtëpi.

Kështu ka nisur rrëfimi i tij për të birin, ku dallohen qartë nota lumturie e krenarie prej babai.

“Djali është shumë mirë, është super, është i qetë, qan, qesh, i ka të gjitha bashkë”, – tregon Gazi.

I pyetur se kujt i ngjan vogëlushi, Gazi përgjigjet me krenari: “Nga baba”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X