Ja çfarë heq Klea Huta për të vënë djalin në gjumë

0 0

Në fillim të kësaj vere, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një djalë që e quajtën Krid, i cili duket se gjatë këtyre muajve u ka dhuruar emocionet dhe ndjesitë më të bukura.

Mirëpo, mëmësia është padyshim një dyzim mes emocioneve të bukura dhe lodhjes e ndër vështirësitë më të mëdha kanë të bëjnë me gjumin.

Mesa duket Kridin e vogël nuk e zë gjumi pa zhurma, ndërsa moderatorja ka gjetur një zgjidhje praktike, duke i ndezur atij tharësen e flokëve!

“Kush është mastrosleep-i juaj mama? Ndërkohë, pas atij çasti sublim, në backstage kemi dhe arsenalin që shumë shpejt them se do bëjë pauuuu.

I kemi provuar të gjithaaa zhurmat e Youtube dhe s’kemi lënë app pa marrë mama. Po si përfundim kemi qejf zhurmat live. Mezii e vemë.”- ka shkruar Klea.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X