X

Kryesore

Ja çfarë bën Adrola kur çon Troin te mjeku?

Nuk ka pothuajse asnjë intervistë ku modelja shqiptare me famë botërore Adrola Dushi të mos përmendë djalin e saj Troin, duke iu referuar atij si gjënë më të shtrenjtë që ka në jetë.

Kështu ka ndodhur edhe në intervistën e saj të fundit, ku Adrola ka rrëfyer disa detaje më tepër për jetën e saj, përfshirë edhe Troin.

E pyetur për jetën e saj dhe kuriozitete të ndryshme ajo tha për herë të parë se i ka fobi mjekët. “Kur çoj Troin te mjeku, e mbaj shumë fort nga duart dhe këmbët dhe nga ana tjetër jam unë ajo që qaj më shumë”, – tregoi Adrola.

Comments

comments

Me shume ne: slider, ViP
memesia, nenat kane nevoje per ndihme
Nuk është fëmija im i parë, por kam ende nevojë për ndihmë

  Ju lutem, kuptojeni se kam ende nevojë për ju. Për miqtë e mi, për shoqet, për të afërmit, për...

Close