loading

Ja çfarë bën Adrola kur çon Troin te mjeku?

0 0

Nuk ka pothuajse asnjë intervistë ku modelja shqiptare me famë botërore Adrola Dushi të mos përmendë djalin e saj Troin, duke iu referuar atij si gjënë më të shtrenjtë që ka në jetë.

Kështu ka ndodhur edhe në intervistën e saj të fundit, ku Adrola ka rrëfyer disa detaje më tepër për jetën e saj, përfshirë edhe Troin.

E pyetur për jetën e saj dhe kuriozitete të ndryshme ajo tha për herë të parë se i ka fobi mjekët. “Kur çoj Troin te mjeku, e mbaj shumë fort nga duart dhe këmbët dhe nga ana tjetër jam unë ajo që qaj më shumë”, – tregoi Adrola.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Binjakja që mbajti në bark...

Lidhja mes motrave është e veçantë, por Jill Noe dhe Whitney Bliesner kanë një lidhje unike që shkon përtej thjesht të qenit motra. Si binjake, Jill dhe Whitney kanë ndarë...

Pse duhet të flasim edhe...

Ky është pjesa e paslindjes për të cilën askush nuk flet. Humbje e shpejtë e peshës sepse asgjë nuk ju pëlqen dhe nuk keni oreks. Por gjinjtë tuaj janë plot,...

Djalin nuk e ftojnë në...

Djali im i vogël qëndronte me hundën e tij të shtypur në xhamin e dritares së dhomës sonë të ngrënies. Unë mund të shihja shenjat e frymës në xham që...

Letra që “Salome” i dedikoi...

Bota e serialeve meksikane është tronditur nga ndarja nga jeta e aktores së mirënjohur e të dashur Edith Gonzales. Aktorja e njohur për rolin e saj si Salome në Shqipëri,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X