Ja ç’do të bëjë djali i Vesa Lumës pasi të marrë nusen në shtëpi/ VIDEO

0 0

Dëshira e fëmijëve për tu bërë sa më shpejt të rritur është diçka që të gjithë e kemi përjetuar dhe e njohim. Këtë “problem” ka dhe Liani djali i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta.

Ai është vetëm katër vjeç, por i ka idetë e qarta për të gjetur një nuse. Këtë e kemi mësuar përmes videove të Vesës në Instagram, të cilat janë kaq të bukura.

Pas pak, këngëtarja e pyet se ç’ka ndermend të bëjë me nusen dhe përgjgija e tij do t’ju bëjë shumë për të qeshur.

Frymëzuar nga kjo situatë, Vesa i ka kënduar të birit një këngë, teskti i së silës është:“Kur isha 7-vjeç, mami më tha gjej një nuse, sepse do të ngelesha vetëm”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X