Iu rrit djali për në parashkollor, Fjodora nuk mban dot emocionet/ VIDEO

0 0

Gazetarja e njohur Fjodora Fjora ka përjetuar, si shumë nëna sot, emocionet e ditës së parë në parashkollor të djalit të saj Alteos.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku ka folur për përjetimin e kësaj ngjarjeje në jetën e të dyve dhe tregoi se ka një ndjesi të cuditshme teksa sheh të birin që është rritur kaq shumë, i cili jo vetëm kupton më mirë, por edhe ka filluar të kujdeset për të.

Gazetarja ka folur gjithashtu për vështirësitë e të qenit nënë beqare dhe sipas saj vështirësia më e madhe qëndronte në marrjen e vendimeve për të ardhmen e të birit. Madje, në raste të caktuara gjatë edukimit të tij, ajo edhe ka qarë pasi ka menduar se nuk ka vepruar si duhet.

Pavarësisht vështirësive të të qenit një nënë e vetme, Fjodora shprehu edhe mirënjohjen ndaj gjithë personave që e ndihmojnë në prindërimin e saj, ku më të rëndësishmit janë prindërit.

https://www.youtube.com/watch?v=SxJt-OE89fE


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X