“Ishte aq e mirë sa nuk na u durua” pritja e veçantë që i bënë Albani, Miriami e Ameli Duamit/ FOTO

0 0

Pak ditë më parë, dy këngëtarët shumë të dashur të publikut, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë, të vogëlushit Duam.

Pas qëndrimit të nevojshëm në spital, familja ka mirëpritur në shtëpi anëtarin më të ri të saj, përmes një mënyre shumë origjinale e të bukur.

Ata i kanë dhuruar mirëseardhjen Duamit të vogël, me një tortë, dekori i së cilës i përshtatet atij më së miri. Sipër tortës duket i shtrirë një bebush duke fjetur pranë një qeni, i mbështjellë me batanije e kapuç ngjyrë bojëqielli.

Një detaj interesant është që në tortë mungon një copë dhe Miriami ka shkruar: Ishte aq e mirë sa nuk na u durua.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Nga sot shërbëtor i 3...

Aktori i humorit dhe kryebashkiaku i Kolonjës është bëë sot baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çifitt, duke e bërë...

Djali i Olta Gixharit mbushi...

Në datën 22 të muajit të kaluar, aktorja shqiptare Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i...

Ja çfarë i bën Ajka...

Kush ka vajza botën ka! Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë...

Sakrificat e bamirësisë, Emina Çunmulaj:...

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare e pasarelave botërore, është një nga vajzat më të bukura e me të pasura të shoëbizit shqiptar, por edhe atij ndërkombëtar. Por, me gjithë jetën luksoze,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X