Ish bashkëshorti feston ditëlindjen, Rudina Dembacaj nuk harron ta urojë

0 0

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka treguar se ruan raporte mjaft të mira me ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, babain e vajzës së saj Viktorias. Edhe pse nuk janë më bashkë, dyshja ka dhënë gjithmonë një shembull qytetarie, duke ruajtur respekt e dashamirësi për njëri-tjetrin dhe mbi të gjtiha duke qenë gjithmonë në krah të njëri-tjetrit sa herë bëhet fjalë për të bijën.

Sot Aleksi feston ditëlindjen dhe mes urimeve të shumta të kësaj dite, dhe urimi i veçantë nga Rudina. Ajo ka publikuar në Instagram një foto të Aleksandrit dhe Viktorias.

“Gëzuar ditëlindjen babo”, ka shkruar Rudina përkrah fotos me Aleksandrin dhe të bijën.

Aktualisht Viktoria e vogël jeton me Rudinën, por ajo ka treguar se ka lirinë e plotë të rrijë me kë të dojë nga prindërit sa herë të dëshirojë vogëlushja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X