“I lutem Zotit çdo ditë për ty”, Albërija uron të bijën me fjalët më të bukura

0 0

Dita e sotme është shumë e rëndësishme për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj. Si sot shumë vite më parë ajo mori emrin e shenjtë nënë nga vajza e saj Agnesa.

Albërija gjithmonë ka treguar se është bërë nënë në moshë shumë të re, e vajzat kanë qenë bekimi më i madh i jetës së saj dhe është shumë krenare për çfarë të bijat kanë arritur në jetët e tyre duke e bërë një nënë dhe gjyshe krenare.

Përmes një postimi në Instagram, Albërija ka shprehur gjithë dashurinë e saj për Agnesën.

Ti erdhe në jetë për të më gëzuar dhe për t’i dhënë jetës sime tjetër kuptim… Gëzimi im i parë!
Dashuria ime e parë! Ti më dhe emrin nënë❤ I lutem Zotit për ty çdo ditë por sot është ditë e bekuar për mua dhe familjen që të duam shuuumë. Ti më dhe emrin nënë edhe gjyshe ☺️ Ti je krahu im i djathtë ❤️ Faleminderit që je vajza qe çdo nënë do të donte ta kishte 🙏 Të dua shumë. Gëzuar ditëlindjen, dielli im. Të uroj shumë vite të tjera të mbushura me dashuri, shëndet e begati”, – shkruan Albërija krahas fotos së Agnesës.

Albërija ka edhe një vajzë tjetër Anxhelinën, e cila është bërë pjesë e muzikës ndërkombëtare si dhe një mbesë, Elektrën, vajzën e Agnesës.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X