Horoskopi Ditor

Dashi

Dashuria: Energjia aktuale astrale është e përkryer për të shijuar një natë të veçantë.Nëse ju jeni në humor atëherë do të zgjidhni veshjen e duhur dhe do të tërhiqni shumë vëmendje.Sigurohuni që të argëtoheni.

Puna :
Ju nuk e kuptoni se si veprojnë njerëzit e tjerë dhe prandaj përgjigjja juaj e parë duhet të jetë shumë kritike ndaj tyre.Kini kujdes këtu.Vetëm për shkak se dikush nuk bën diçka nuk do të thotë që ju keni të drejtë ta ndëshkoni atë.

Demi

Dashuria:Ekziston një cilësi shumë e mirë tek personi që ju keni përball sot . Përfitoni nga koha juaj e lirë dhe përkushtojini kohë partnerit tuaj,kështu do të kaloni kohë të mirë dhe argëtuese.

Puna :
Edhe pse mund të kaloni nëpër një periudhë të vështirë ,gjithcka e ka një zgjidhje.Ju duhet të ndiheni të lumtur për veten dhe njerëzit rreth jush.Ju jeni duke bërë lidhje të forta me të tjerët dhe kjo do krijojë vetbesim tek ju.

Binjaket

Dashuria: Energjia e tanishme qiellore mund të bëjë mrekulli për jetën tuaj të dashurisë .Tani ekziston një ngrohtësi natyrore,e cila i ndihmon njerëzit të hapen me njëri-tjetrin dhe inkurajojnë komunikimin pozitiv.Nëse jeni duke kërkuar për atë person të veçantë,përqendrohuni vetëm në atë që ju duhet të jepni.Kjo bën mrekulli.

Puna: Vendosni një sistem shpërblimi për veten tuaj. Tregojini vetes se nëse arrini një qëllim të caktuar, mund të keni një pushim dhe shpërblim.Ju do të arrini një marrëveshje të madhe.

Gaforrja

Dashuria :Mos u shqetësoni nëse nuk ndjeheni mirë në takimin tuaj këtë mbrëmje.Bëni përpjekje për të shkuar gjithsesi,pasi me siguri do të ia vlejë. Shtrirja e tanishme planetare nënkupton që ju do të kaloni një kohë të mrekullueshme dhe do të gjeni se keni shumë më shumë të përbashkëta se sa imagjinoni .

Puna: Biznesi i të gjithëve është automatikisht biznesi juaj.Para se ta njihni atë,ju jeni kapur në vorbullën e informacioneve të padobishme dhe nuk po mundeni të dilni nga aty.Mundohuni ti shmangni të gjitha.

Luani

Dashuria: Energjia planetare aktuale i jep romancës një mundësi reale për të lulëzuar.Nëse jeni të dy të gatshëm t’i jepni njëri-tjetrit një shans më shumë në këtë rast ose ndoshta shihni diçka të përbashkët tek njëri-tjetrin – keni potencial për të goditur drejt e në shenjë.

Puna :Mos prisni që njerëzit tju tërheqin ju në rrugën që dëshironi.Njerëzit sot janë të paqëndrueshëm.Mos e vendosni besimin tuaj të plotë tek të tjerët.Beso plotësisht vetëm tek vetja juaj.

Virgjeresha

Dashuria: Energjia astrale e sotme nënkupton një ditë të mrekullueshme për të gjitha aspektet e romancës.Provoni të vishni rroba plot ngjyra dhe të hareshme .Ju me siguri do të keni mjaft sukses dhe do të ndiheni vërtetë mirë.

Puna :Ju jeni duke u kujdesur për njëqind gjëra në të njëjtën kohë,por gjëja mahnitëse është se ju jeni në gjendje të mbani gjithçka drejt dhe të merrni gjithçka nën kontroll.Njerëzit janë të impresionuar me aftësinë tuaj .

Peshorja

Dashuria : Bashkëveprimi i sotëm i energjive planetare krijon një shans të mrekullueshëm për një pushim të vërtetë romantik.Ju mund të gëzoni të qënit me atë që  doni dhe mund të jetë një ide e mirë për të marrë kohë për të bërë diçka të veçantë në mënyrë që të forconi lidhjen midis jush.Nëse jeni beqar, atëherë një parti në të cilën merrni pjesë  këtë mbrëmje mund të japë një mundësi të bukur.

Puna: Njerëz të tjerë po flasin për ju,por jo me ju.Mos harroni se koha juaj është shumë e vlefshme.Ecni në rrugë të qëndrueshme.Mos qëndro vetëm sepse një shoqëri do tju ndihmojë shumë më shumë se sa ju mendoni.

Akrepi

Dashuria: Dashuria dhe romantizmi janë më të zjarrtë dhe të pasionuar me konfigurimin qiellor të sotëm.Ju do ta keni më të lehtë për të shprehur ndjenjat tuaja .Nëse bëni një gjë të tillë me gojë ose duke blerë një dhuratë të mrekullueshme për të dashurën\in tuaj,do të ndiheni më mirë se të jepni një kompliment .Në fakt,çdo mënyrë që mund ta përmirësoni marrëdhënien tuaj do të jetë e dobishme.

Puna: Sigurohuni t’i përgjigjeni menjëherë email-it dhe telefonatave.Informacion i rëndësishëm vjen përmes këtyre kanaleve që ju duhet të jeni të vetëdijshëm. Kini kujdes.Dëgjoni.Një mundësi është në dorën tuaj.

Shigjetari

Dashuria: Energjia qiellore e sotme sjell me vete një mundësi për një marrëdhënie personale .Cilado qoftë arsyeja për mungesën e komunikimit,kozmosi do ju jap një zgjidhje .Për të filluar,të dy mund të filloni duke i dhënë njëri-tjetrit një përqafim të mrekullueshëm të madh.

Puna: Nëse nuk keni ndonjë gjë të mirë për të thënë,atëherë mos thuaj asgjë. Është e lehtë të jesh kritik ndaj të tjerëve,por mos harroni se kjo kritikë nuk është gjithmonë e mirëpritur.

Bricjapi

Dashuria:Njerëzit janë më të hapur për të shprehur ndjenjat e tyre me energjinë qiellore të sotme,gjë që e bën jetën shumë më të lehtë në aspektin e një marrëdhënieje aktuale personale.Pa marrë parasysh se sa mund të keni provuar për të pranuar ndjenjat  tuaja,mund të mos keni pasur sukses.Por sot,pa ndonjë përpjekje ju mund të zbuloni gjithcka.

Puna :Gjithçka po shkon shumë mirë për ju.Dashuria dhe hijeshia juaj vlerësohen dhe i pëlqejnë të gjithë ata që janë përreth jush.Me mënyrën tuaj të të sjellurit dhe të të bërit humor ju keni fituar zemrat e të tjerëve.

Ujori

Dashuria: Konfigurimi i tanishëm i planetit mund ta bëjë sot një përvojë interesante në aspektin e jetës suaj të dashurisë.Nëse po shkon në një takim këtë mbrëmje,atëherë prisni që ky të jetë një rast i mrekullueshëm.Në të vërtetë,ngrohtësia e vërtetë që ndjeni për njëri-tjetrin do të jetë shumë e dukshme.

Puna :Ju mund të jeni shumë serioz,por njerëzit e tjerë nuk ju marrin shumë seriozisht.Ju mund të keni nevojë t’i jepni pak fuqi shtesë fjalëve tuaja në mënyrë që ato të kenë një efekt të plotë rezonues.Mos u habisni nëse të tjerët ju shpërfillin.

Peshqit

Dashuria :Ju jeni në një trajtim,me energjinë planetare të sotme.Ekziston një ndjenjë e mrekullueshme e harmonisë në ajër që do të mundësojë që ju dhe një i dashur të gëzoheni.Nëse ju shkoni jashtë për një vakt ose qëndroni dhe krijoni një atmosferë intimiteti të përsosur në shtëpi do të ndiheni shumë mirë.

Puna:Ju jeni të frustruar nga njerëzit përreth jush.Nuk është dicka shumë e mirë.Është e vështirë për ju që të bëni një lojë të mirë me kartat e dobëta që ju janë dhënë.Bëni më të mirën tuaj dhe bëjeni atë me një buzëqeshje.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X