Horoskopi Ditor

Dashi

Dashuria: Nëse jeni në një parti,atëherë bëjeni atë një rast romantik,pasi energjitë planetare do tju inkurajojnë për të flirtuar.Nëse jeni duke kërkuar për dashuri,atëherë sigurohuni që të ftoni disa njerëz të përshtatshëm së bashku në mënyrë që të mund të luani disa lojëra romantike.Argëtohuni.

Puna:
Ju do të merrni një hap gjigant sot.Mos kini frikë ta bëni këtë.Toka në të cilën ndodheni është e fortë dhe e besueshme.Ju do të njiheni dhe shpërbleheni për natyrën tuaj tepër të besueshme dhe kujtesën e mrekullueshme.Mos hezitoni t’i shprehni këto cilësi.

Demi

Dashuria: Shtrirja aktuale planetare nënkupton që ju keni një mundësi për të kontaktuar me dikë që ju ka frymëzuar të bini në dashuri.Cilido qoftë konteksti i bisedës që ju mbani me ta,do të jetë shumë inkurajuese,pasi do të jetë e qartë se ata kanë ndjerë të njëjtën gjë si ju këto kohë.Ju mund të keni një takim të parë.Shkoni dhe argëtohuni!

Puna: Frustrimi në punën tuaj do të jetë i shfrenuar sot.Ju mund të ndjeheni sikur po punoni shumë,por duket sikur qëndroni në një vend.Mos u shqetëso. Ky është një mesazh kozmik që ju thotë të ngadalësoni dhe të jeni më të duruar.

Binjaket

Dashuria: Ju mund të mos e vlerësoni energjinë në ajër sot,nëse ndjeheni paksa dembel ose pesimist.Aspekti aktual nënkupton që partneri juaj romantik dëshiron të veprojë.Ai\ajo ndjen se po bën diçka të dobishme dhe nëse kjo ju përfshin dhe ju,aq më mirë.Pra,ngrihuni nga shtrati dhe përfshihuni.

Puna: Ju mund të jeni më produktiv sot sesa normalisht.Mendja juaj është shumë më e përqendruar,duke ju ndihmuar të menaxhoni energjinë tuaj.Ky është sekreti juaj për suksesin sot.Merreni këtë ide si të mirëqënë dhe do të lulëzoni.

Gaforrja

Dashuria: Energjia planetare aktivizon jetën tuaj shoqërore.Një takim romantik mund të ketë shumë fat,edhe pse ju nuk mund ta njihni menjëherë këtë potencial në personin që bëhet fjalë.Përshtypja juaj e parë ka të ngjarë të jetë nga dikush që është një dëgjues i mirë,e di mendjen e tij\saj dhe ka shumë për të thënë.

Puna: Sigurohuni që të dyfishoni kontrollin e punës tuaj sot.Askush nuk do të jetë tolerant për një gabim që është bërë me nxitim.Ju do të fitoni më shumë respekt nga njerëzit rreth jush nëse merrni kohën tuaj,jini të duruar dhe shikoni mbi produktin përfundimtar më shumë se një herë.

Luani

Dashuria: Energjia aktuale planetare është e madhe për t’u bashkuar me dike sot. Ju do tju duhet të njiheni me njëri-tjetrin dhe t’i besoni së pari njëri-tjetrit.Nëse i njihni ata dhe shpresoni se do të kthehet në një marrëdhënie më të thellë dhe më të pasionuar,atëherë ekziston çdo mundësi,por nuk mund të ndodhë brenda natës.

Puna: E vërteta është se ju do të gjeni më shumë përgjigje në sytë tuaj se sa do të gjeni në realitet.Ju mund të kapni veten duke menduar në vend që të punoni sot,por kjo është mirë.E rëndësishme është që të jeni në kohë për gjithcka.

Virgjeresha

Dashuria: Ju jeni duke pritur për të dëgjuar nga dikush tjetër para se të mund të bëni lëvizjen tuaj të ardhshme të madhe.Dyshimi i njerëzve të tjerë mund të të krijojë një gjëndje ankthi sot.Mos u shqetësoni për këtë.Ju jeni më mirë duke pritur derisa ta merrni këtë informacion në vend që të nxitoheni.

Puna: Kjo është një kohë e mirë për të bërë thirrje dhe për të marrë kontakt me njerëz me të cilët nuk keni folur për një kohë.Besimi juaj është i lartë sot,duke i bërë marrëdhëniet me të tjerët pak më normal. Këto marrëdhënie janë jetike për avancimet e ardhshme.

Peshorja

Dashuria: Shtrirja aktuale planetare po krijon shansin që ju duhet të njihni një person të caktuar që ju keni admiruar nga një distancë për njëfarë kohe.Edhe pse mund të fillojë si një marrëdhënie intelektuale,ajo mund të kthehet në diçka më premtuese më vonë.Kini durim dhe jinni gjithmonë vetvetja.

Puna: Dikush po arrin tju nervozojë,por ju duhet të ruani qetësinë.Ju do të ndjeheni në kundërshtim me njerëzit me të cilët ju vijnë përballë sot.Ajo cka është e rëndësishme është që të shihni punën tuaj pa u përfshirë me asgjë tjetër sot.

Akrepi

Dashuria: Një person në veçanti mund të jetë tepër interesant për ju.Ju me siguri do të dëshironi të zbuloni disa nga sekretet e tyre.Ju mund të keni një përvojë unike dashurie,me një energji të fortë astrale. Nëse po shkon në një parti,atëherë sigurohuni që të ftoni të gjithë ata që ju ju duken interesant dhe do të donit ti njihni më shumë.

Puna: Ju jeni udhëheqës tashmë me një bandë njerëzish pas jush duke pëlqyer atë që ju bëni.Njerëz të tjerë do të jenë pasues të gatshëm sot,kështu që kjo është një kohë e mirë për të zbatuar një nga idetë tuaja të reja.

Shigjetari

Dashuria: Mjedisi i tanishëm astral po ju inkurajon që të merrni një qasje më të butë dhe më sensitive ndaj dikujt të veçantë në jetën tuaj.Nëse ju keni kërkuar që ata të jenë diçka tjetër përveç atyre që janë,kjo mund t’i shtyjë ata të mos jenë të ndershëm me ju.Lejo që ata të jenë vetvetja dhe ata do të jenë të lumtur dhe do të ndjehen më rehat në praninë tuaj.

Puna
: Prano gabimet tuaja.Një vendim që keni bërë rreth dy javë më parë ka të ngjarë të shkaktojë dëme të mëdha sot.Ndoshta ju u përqendruat aq shumë në detaje sa më pas nuk keni kuptuar pamjen e madhe.Tani,kjo mbikëqyrje ju shkakton shumë vështirësi.

Bricjapi

Dashuria: Sot ju do të jeni subjekt i emocioneve të fuqishme – por mos ia lejoni vetes që të shkoni shumë larg.Nëse jeni në një parti apo në ndonjë rast tjetër shoqëror,ju mund të mendoni se është një çështje e dashurisë me shikim të parë lidhur me dikë, pasi ky person ka një efekt të tillë mbi ju.

Puna: Mos kini frikë të tregoni imagjinatën tuaj të pabesueshme.Njerëzit do të vijnë në anën tuaj sot dhe të kuptojnë se qasja juaj artistike është më e mira. Kjo cilësi nuk është diçka për të fshehur.Është diçka për t’u krenuar.Ju keni fuqi të madhe.

Ujori

Dashuria: Shtrirja planetare e sotme ju ndihmon të ndiheni më të butë dhe të relaksuar sesa jeni.Nëse po dilni në një takim,atëherë ndoshta do të jetë një ngjarje shumë romantike dhe e paharrueshme.Ju do të përshtateni shumë shpejt dhe nuk do ta ndjeni kohën teksa fluturon.

Puna: Vështirësitë që vijnë tek ju do të jenë jashtëzakonisht të dobishme.Dëgjoni sot intuitën tuaj.Kaloni ca kohë vetëm,larg ndikimeve të tjera.Kjo kohë e kaluar do të jetë jashtëzakonisht e vlefshme.Ruaj besimin.

Peshqit

Dashuria: Energjia qiellore e tanishme ju inkurajon që të visheni plot hijeshi dhe të dilni diku e të argëtoheni.Mos lejoni që shqetësimet tuaja të zakonshme t’ju ndalojnë të dilni jashtë dhe të keni një kohë vërtet të mirë këtë mbrëmje. Ju mund të takoni një person i cili do të jetë pjesë e stilit tuaj unik dhe origjinal – kështu që ia vlen koha me të.

Puna: Mos harroni të veproni nga besimi dhe jo nga frika.Në këtë mënyrë, ju do të udhëhiqeni në rrugën e suksesit.Vetëm për shkak se jeni i pasigurt për të ardhmen nuk do të thotë që ju duhet të keni frikë nga ajo.Papërcaktimi për mënyrën se si të vazhdoni mund t’ju dëmtojë sot.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X