Horoskopi Ditor

Dashi

Dashuria: Kjo është një ditë e mrekullueshme,pasi mund të takosh një turmë të re njerëzish që janë emocionues,interesant dhe sigurisht që ia vlen ti njohësh. Shtrirja planetare ju inkurajon që të ndani ndjenjat tuaja,por jo që të përfshiheni plotësisht.Mendohuni dhe sigurohuni mirë para se të veproni.

Puna:
Ju keni ndjenjën se të tjerët nuk po luajnë sipas rregullave sot.Instinkti juaj është i saktë.Dikush po merr një qasje mjaft të papjekur.Ai ose ajo është duke i anashkaluar rregullat për të shkuar përpara.Mos kini frikë t’i njoftoni eprorët tuaj për këtë.

Demi

Dashuria: Konfigurimi qiellor do të ndihmojë nëse keni ndonjë problem, ose njerëz të tjerë janë duke shkaktuar probleme.Atëherë mund të jetë më mirë që të vendosni e të krijoni llojin e atmosferës neutral midis jush.Kështu gjithcka do të jetë më e lehtë.

Puna: Ju jeni në një pikë shumë kritike të muajit.Ndjehuni të lirë për të bërë një lëvizje që mund të keni qenë në mëdyshje për ta bërë disa ditë rresht.Çdo shfaqje e trimërisë do të shpërblehet shumë.Veproni shpejt.

Binjaket

Dashuria: Konfigurimi astral i sotëm është një shenjë e mrekullueshme sa i përket romancës. Nëse po dilni në një takim,prisni të kaloni një kohë të mrekullueshme.Ju keni potencial për shëtitje nën dritën e hënës,nën yje dhe e sigurt që do të krijoni momente të paharrueshme.

Puna: Nëse shkon me rrjedhën, do të jetë e vështirë për të tjerët që të të vëzhgojnë.Bëni diçka që do t’ju dallojë nga të tjerët.Provoni një qasje dramatike dhe krijuese.Të tjerët nuk do të jenë në gjendje t’i rezistojnë stilit tuaj artistik.

Gaforrja

Dashuria: Kjo është një ditë për të ëndërruar,sepse realiteti është me të vërtetë një ëndërr.Shtrirja e planeteve ju inkurajon të mendoni për cilësitë që dëshironi tek partneri juaj ideal – karakteristikat e tyre,hobi,pamjen,ndjenjën e humorit dhe atributet e tjera.Ju keni një shans shumë të mirë që dikush të vej re prezencën tuaj.

Puna: Mos kini frikë të merrni një vendim ekzekutiv sot,edhe nëse nuk jeni teknikisht në pozitë për ta bërë këtë.Aftësitë e tua të udhëheqjes janë në shpejtësinë më të lartë të drejtimit,kështu që mund t’u tregosh të tjerëve se mund ta udhëheqësh shfaqjen.

Luani

Dashuria: Megjithëse ju mund të ndjeheni të hutuar ,energjia qiellore do të thotë që ju mund t’i besoni plotësisht personit tuaj të afërt.Ju nuk mund ta kuptoni në disa raste,por ju duhet e dini se në fund të fundit është për dobinë tuaj.Të gjitha do të zbulohen më vonë,dhe pastaj mund të marrësh frymë me një psherëtimë të madhe lehtësimi dhe të fillosh të qeshësh.

Puna: Durimi është një pikë kyc në karrierën tuaj.Kështu që ju duhet të punoni më shumë me të. Ju do të triumfoni.Kini besim.

Virgjeresha

Dashuria: Energjia planetare e sotme është e mrekullueshme për krijimin e një atmosfere sensuale!Nëse ju dhe zemra juaj keni nevojë për një natë dashurie, atëherë kjo është me siguri koha e duhur.Përdorni të gjitha vajrat dhe qirinj tuaj të preferuar aromatike, dhe përgatisni disa nga ushqimet tuaja të preferuara.

Puna: Jini të respektueshëm,por mos kini frikë të vendosni pak lavdërime në fjalorin tuaj sot.Gjithcka do shërbejë për mirë nëse thuhet dhe përdoret ne sasinë e duhur.

Peshorja

Dashuria: Ka disa ndikime të mrekullueshme që mund të ndihmojnë jetën tuaj romantike.Energjia planetare ju inkurajon që të dilni dhe të eksploroni disa skena të reja shoqërore,që mund të lidhen me artin,muzikën ose çdo gjë që lidhet me filmin ose fotografinë.Dicka e re po vjen.

Puna: Ju mund të ndiheni sikur aftësitë tuaja nuk shfrytëzohen plotësisht në vendin e punës.Sigurohuni që punëdhënësit tuaj të dinë se sa ju jeni të aftë.Mos kini frikë të tregoni veten sot dhe sa jeni më të vlefshëm.

Akrepi

Dashuria: Konfigurimi i planeteve mund t’ju inkurajojë të ndani disa prej fantazive tuaja me personin e zemrës.Ju mund ta bëni këtë një rast të vërtetë,të blini të gjitha ushqimet tuaja të preferuara, shtoni disa vajra aromatike të mrekullueshme për banjë,plus shumë qirinj dhe shampanjë.Dhe kush kërkon më shumë?

Puna: Ngjarjet në botën e punës janë natyrisht në favorin tuaj.Për shkak të kësaj, ju qëndroni në një marrëveshje të madhe.Nëse keni nevojë për një punë të re,kjo është një kohë e mirë për të prezantuar veten me punëdhënësit e mundshëm.

Shigjetari

Dashuria: Mos lejoni që kjo ditë të kalojë pa provuar dorën tuaj për të shkruar disa poezi të mrekullueshme dashurie për atë person të veçantë në jetën tuaj.Energjia astrale tregon se frymëzimi është duke rënë dhe përderisa shprehni emocionet e vërteta të zemrës suaj,mund të jeni të sigurt që do të bëni një përshtypje të mrekullueshme dhe të qëndrueshme.Vazhdo!Bëhu i guximshëm!

Puna
: Ju mund të jeni të frustruar në vendin e punës pasi që të gjithë të tjerët duket se po marrin lavdërimin dhe vëmendjen tuaj, ndërsa ju jeni në hije.Përpiquni të mbani vëmendjen e duhur në punë.

Bricjapi

Dashuria: Shtrirja e sotme e planeteve mund të nënkuptojë që nuk jeni të sigurt se në çfarë situate jeni këtë mbrëmje.Ju do të kaloni një kohë të mrekullueshme,por në fund të përvojës tuaj së bashku ju nuk mund të vendosni nëse e gjithë gjëja po shkon drejt një marrëdhënieje të vërtetë ose një miqësi shumë të ëmbël.

Puna: Çdo rrezik që ju merrni në vendin e punës me siguri do të paguheni.Ju jeni në pozitë të fuqisë së madhe dhe besimit shumë të lartë.Mos lejoni që ky avantazh i mrekullueshëm të shkojë në humbje. Kini besim te vetja dhe të tjerët do të kenë besim tek ju.

Ujori

Dashuria: Kjo është një nga ato ditë kur veshja juaj më e mirë do të bëjë përshtypje të menjëhershme.Energjia planetare tregon se sa më shumë besim të keni aq më shumë mundësi keni për të tërhequr personin e duhur.Ngjyrat e mprehta janë gjithashtu më të mirat – eksperimentoni!

Puna: Njerëzit të cilët mund të duken si miqtë tuaj në vendin e punës sot nuk mund të jenë me të vërtetë miqtë tuaj.Mbani në mend se ata kanë motive egoiste.Ata nuk janë në këtë lojë për të përmirësuar karrierën tuaj.Ata janë në të për të mirën e tyre. Vëzhgoni me kujdes.

Peshqit

Dashuria: Energjia qiellore ju ofron mundësinë për të krijuar një atmosferë të mrekullueshme në shtëpinë tuaj dhe për të ftuar disa miq për një vakt apo një parti.Dashuria dhe romantizmi janë sigurisht edhe dicka praktike.Ju do të vini re se dikush po e shijon praninë tuaj dhe dëshiron tju shohë sërish.

Puna: Jini të vetëdijshëm se lidhjet me njerëzit e tjerë janë pasuritë tuaja më të vlefshme sot.Mbani librin dhe stilolapsin tuaj gati për cdo gjë.Bëni telefonata kur të keni nevojë.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X