Horoskopi Ditor

Dashi

Dashuria: Shtrirja aktuale planetare tregon se janë shumë aspekte që ju tërheqin për herë të pare tek dikush që takoni. Normalisht kjo është ose mendja e tyre inteligjente, ose pamja e tyre tërheqëse. Por me kalimin e kohës do të kuptoni se do ju pëlqejnë shume gjëra tek ai/ajo.

Puna :
Mos u bë shumë kritik ndaj punës së dikujt tjetër sot. Ndjenjat e këtij personi janë më të ndjeshme se sa mund ta kuptoni. Nëse kjo kritikë është shumë e ashpër  mund të sjellë lot në sytë e këtij personi.

Demi

Dashuria: Konfigurimi astral i sotëm do të bëjë që të keni vështirësi për të bërë rregullimet e nevojshme sot në jetën tuaj . Nëse ka një projekt të veçantë që është i dashur për ju, atëherë merrni një vendim për të filluar dhe për të shijuar procesin. Ju do të jeni i lumtur që e keni bërë sic duhet.

Puna : Kini kujdes me qëndrimin tuaj negativ ndaj të tjerëve. Ju do të thoni diçka që më pas ju vjen keq , kështu që nëse nuk jeni të kujdesshëm me fjalët tuaja sot do të sjellë pasoja më pas.

Binjaket

Dashuria: Konfigurimi planetar i sotëm të paktën ju mundëson të ndiheni të sigurt në praninë e personit të zemrës. Ka diçka në ajër sot që ju ndihmon që më në fund të relaksoheni dhe të merrni besim në vetvete dhe tek partneri juaj. Ju mund ta keni gjetur veten vazhdimisht duke dyshuar në fjalët e tyre, por më në fund ndiheni sikur gjithcka është sic duhet.

 

Puna: Kjo është një pikë e lartë e javës suaj sot në lidhje me karrierën tuaj. Marrëdhëniet me të tjerët po shkojnë mirë dhe mund të jeni në gjendje të bëni një lidhje të rëndësishme me shefin tuaj sot, që do të hapë derën për mundësitë e ardhshme të avancimit.

Gaforrja

Dashuria : Ju mund të blini ushqimin e dashurisë sot me aspektin aktual në lojë dhe ju do të gëzoni çdo minutë të saj. Mund të jetë koha për të marrë një pushim relaksues larg stresit dhe tensionit në jetën tuaj, harrojeni përgjegjësinë dhe lejoni që shpirti juaj të jetë i lirë. Kjo do t’ju sjellë ty dhe partnerin tuaj në një harmoni shumë më të madhe dhe më të thellë me njëri-tjetrin.

Puna: Tendencat tuaja agresive mund t’ju shqetësojnë midis bashkëpunëtorëve tuaj dhe madje edhe punëdhënësit tuaj, prandaj kini kujdes. Ju jeni më mirë duke gënjyer më pak dhe duke u përqëndruar në punën tuaj se sa të të tjerëve.

Luani

Dashuria: Energjia e tanishme astrale nuk mund të thotë që ju do të përjetoni natën më emocionuese ndonjëherë me të dashurin tuaj, por do të ndjeheni në paqe në shoqërinë e tyre . Ju jeni zakonisht kaq të zënë duke u shqetësuar rreth pjesëmarrjes në mbledhje e grupe,si dhe duke dhënë mbështetjen tuaj për qëllime të karrierës sa që shpesh harroni partnerin tuaj herë pas here.

Puna : Natyra juaj e mirë dhe qasja e ndershme do të fitojnë pikë të mëdha në vendin e punës sot. Sigurohuni të jeni ekstra i sjellshëm me të tjerët. Një qëndrim pozitiv do të jetë ajo që ju jep pikë në karrierën tuaj.

Virgjeresha

Dashuria: Ekziston një energji mrekullisht e butë, me konfigurimin e sotëm astral. Kjo mund të jetë një mundësi për ju, pasi është koha e përkryer për të marrë një pushim diku ku ju dhe partneri juaj mund të relaksoheni dhe të filloni të ndiheni mirë me njëri-tjetrin përsëri. Krijoni atmosferën e përsosur romantike dhe shijoni një rast të mrekullueshëm së bashku.

Puna : Tentimi për të bindur njerëzit për idetë tuaja do të dështojë sot nëse nuk keni ndjenja dhe pasion pas fjalëve tuaja. Të tjerët do të jenë në gjendje të shohin drejtpërsëdrejti përmes një ideje të errët që nuk ka mbështetje të fortë. Jini të përgatitur para se ta paraqisni veten tek të tjerët.

Peshorja

Dashuria : Shtrirja astrale ju inkurajon që të ngadalësoni dhe vlerësoni atë që keni tani në lidhje me marrëdhënien tuaj aktuale. Ndonjëherë mund të pyesësh nëse mund të jetë dikush tjetër më i përshtatshëm për nevojat tuaja më të thella. Megjithatë, nuk ka asnjë person të përsosur, kështu që shijoni përvojën që keni!

Puna: Tabelat janë kthyer dhe ju jeni papritmas në një pozitë shumë të mirë me shefin tuaj dhe me njerëzit rreth jush. Ngjarjet në vendin e punës do të shkojnë normalisht për ju dhe besimi juaj i përgjithshëm do të jetë më i fortë se zakonisht. Pyesni tani për favore – mos prisni.

Akrepi

Dashuria:Energjia astrale tregon se mund të jetë koha për t’u çlodhur dhe për të marrë cdo gjë më lehtë. Ju dhe i/e dashuri/a juaj mund të keni kaluar mjaft kohë dhe do të ishte shumë më mirë sot të ngadalësoni dhe t’i merrni gjërat paksa më lehtë. Vetëm gëzohuni së bashku pa bërë asgjë më shumë.

Puna: Mos u mundoni të hidhni baltë mbi të tjerët . E vërteta e veprimeve tuaja do të përfundojë dhe ju do të jeni më keq se kurrë. Rrini me një qasje të sinqertë, të hapur dhe të drejtë.

Shigjetari

Dashuria: Energjia e tanishme planetare po ju sinjalizon që të përqendroheni në nevojat tuaja të përditshme materiale. Nëse i jepni shumë vëmendje partnerit, tani është koha të ktheheni ju në qendër të vëmendjes dhe ti bëni vetes disa favore. Kjo mund të jetë një mundësi e mrekullueshme për të pushuar.

Puna
: Besnikëria ndaj punës suaj është një pjesë thelbësore e suksesit tuaj – sidomos sot. Demonstoni këtë besnikëri duke shkuar një hap përtej asaj që pritet prej jush. Nëse nuk e ndien dëshirën për t’u kushtuar punës , atëherë gjeni një të re.

Bricjapi

Dashuria: Ju ndiheni shumë të urtë nga energjia qiellore e tanishme, ndikimi i të cilës ju inkurajon që të qetësoheni pas një problemi të kohëve të fundit me të dashurin tuaj. Mund të jetë një ide e mirë për t’i ftuar për një vakt, në mënyrë që të bisedoni në një atmosferë të qetë dhe të relaksuar. Pra, merrni atë hap të parë!

Puna : Njerëzit e tjerë janë të vështirë për ju , për ti përballuar sot. Bashkëpunëtorët kanë një aspekt mjaft të mërzitshëm, gjë që e bën të vështirë për ju që të keni një dialog efektiv me këdo.

Ujori

Dashuria: Konfigurimi i tanishëm astral tregon se tani mund të ndjeheni të sigurt për të lënë dikë tjetër të dijë se si ndiheni me të vërtetë për të. Por ka një kohë dhe një vend për gjithçka, prandaj mos e hapni zemrën në një vend të papërshtatshëm .

Puna : Niveli juaj i produktivitetit në vendin e punës është tepër i lartë sot, prandaj përfitoni nga kjo kohë. Sa më shumë që të arrini, aq më shumë do të frymëzoheni për të arritur qëllime shtesë. Ky cikël pozitiv do të çojë në sukses të madh në fund të ditës.

Peshqit

Dashuria : Ju dhe i dashuri juaj mund të zgjidhni një ditë , në mes të paqes dhe harmonisë së natyrës, ku mund të përshtateni me ritme më të natyrshme. Kjo është veçanërisht e rëndësishme në qoftë se ju keni qenë të zënë me të vërtetë me punë. Aspekti aktual në lojë tregon se marrja e një pushimi nga ritmi i jetës do t’ju mundësojë që të ndiheni më afër njëri-tjetrit edhe një herë.

Puna: Puna juaj duket e lodhshme sot – edhe më shumë se zakonisht. Ju do të ndjeheni të  lidhur në mënyrë të pakëndshme me një situatë që thjesht nuk përputhet me ju. Kjo është vetëm një fazë kaluese që së shpejti do të përfundojë.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X