Horoskopi Ditor

Dashi

Dashuria: Aspekti i sotëm në lojë ju bën shumë të vetëdijshëm për atë që keni ndjerë në një nivel shumë më delikat. Një lëvizje karriere apo ndoshta një drekë biznesi mund të sjellë më shumë se një ofertë të re ose marrëveshje. Ju mund të merrni edhe më shumë sec mund të meritoni .

Puna :
Shpërblimet do të jenë me tepricë sot në përgjigje të punës së madhe që keni bërë. Përfitimet financiare janë në dorën tuaj kështu që mos kini frikë të kërkoni atë që keni fituar me të drejtë.

Demi

Dashuria: Dashuria është thellësisht private dhe shumë e pasionuar sot, me konfigurimin e tanishëm planetar. Edhe nëse të gjithë e njohin marrëdhënien tuaj, ata sigurisht nuk e kuptojnë se sa e thellë është dhe ndoshta sot ju i bëni të kuptojnë saktësisht se çfarë po ndodh.

Puna :
Merrni kohë për të stabilizuar veten në vend që të kërceni rastësisht nga njëri projekt në tjetrin. Ju do të jeni shumë më produktiv në vendin e punës sot kur ngadalësoni dhe organizoheni. Ndihma do të vijë nga të gjitha këndet kur ta bëni këtë.

Binjaket

Dashuria: Energjia qiellore e sotme ju sjell një kuptim që mund të jetë fshehur nën mendimet dhe biznesin e përgjithshëm të jetës suaj të përditshme. Ajo ka të bëjë me marrëdhënien tuaj me dikë dhe thellësinë e ndjenjës mes jush. Ju nuk mund ti keni kushtuar shumë vëmendje asaj cka ka ndodhur me vërtetë. Ju duhet të jeni të vetëdijshëm për mundësitë e fshehura sot, të cilat mund të pasurojnë jetën tuaj.

Puna: Dikush me të cilin punoni është duke ju mbajtur në një farë mënyre një të fshehtë. Ndoshta ai ose ajo është duke e bërë me qëllim. Mbase analizimi i këtij personi me qetësi dhe sinqeritet mund të nxjerrë të vërtetën në tavolinë. Në fund të fundit, kjo do t’ju ndihmojë të dyve.

Gaforrja

Dashuria : Çështjet e partneritetit janë shumë të theksuara, me energjinë aktuale planetare. Nëse ju keni vënë ndonjë ide për një marrëdhënie tjetër në pritje, atëherë ju mund të kuptoni se ngjarjet e sotme do të ndryshojnë mendjen tuaj. Një person duket se ka fuqinë për të shkrirë zemrën tuaj. Ju mund të vendosni se ia vlen të rrezikoni ose jo.

Puna: Mundohuni të mos lejoni që një qëndrim negativ të zvarritet në punën tuaj. Ju mund të jeni të mërzitur me ritmin e ngadaltë me të cilën gjërat lëvizin, por mos u shqetësoni. Gjëra të mira kërkojnë kohë. Arritja e synimeve tuaja të karrierës është një proces i gjatë, jo një arritje brenda natës.

Luani

Dashuria: Shtrirja astrale e sotme mund ta bëjë ditën të duket mjaft emocionale dhe ju mund të filloni të ndjeheni të pambrojtur deri në fund të saj. Kjo nuk është gjë e keqe, përveç se ju nuk e pëlqeni ndjenjën në një disavantazh të tillë. Nëse ju mund të shihni se ky është një bekim dhe jo një problem, nuk do të shqetësoheni për këtë.

Puna : Ju jeni në një pozicion fantastik për të bërë lëvizjen tuaj të ardhshme të madhe të karrierës. Mbani mend se në këtë kohë, marrëdhëniet tuaja ndërpersonale me të tjerët janë një pjesë e rëndësishme e suksesit tuaj. Mos e harroni këtë si një nga pikat kryesore tuaja të forta.

Virgjeresha

Dashuria: Mund të lejoni që emocionet tuaja të rrjedhin lirisht me energjinë e sotme astrale. Ju ndiheni sikur personi juaj i zemrës është ai që interesohet më pak për ju. Dhe ndoshta nuk është një ide e mirë të vazhdosh të pretendosh më gjatë. Është e sigurt që është më mirë të thuash atë që duhet të thuash. Shprehu lirshëm.

Puna : Mos bëni asnjë neglizhim sot, sepse çdo përpjekje do të vlerësohet. Në vend që të merrni një hap në konkurrencë, do të përfundoni duke shkuar pas dhjetëra hapa. Bëjini gjërat ashtu sic duhet sot.

Peshorja

Dashuria : Aspekti aktual në lojë ju sjell një shtrirje më të ngushtë me të gjitha mendimet tuaja sekrete dhe të fshehura. Gjithashtu mund t’ju sjellë shumë më afër personit të ëndrrave tuaja. Nëse jeni duke planifikuar të dilni diku, jini të përgatitur që zemra juaj të shkrihet. Ju do të kuptoni se nuk mund ta shpërfillni dot dashurinë.

Puna: Dikush me të cilin punoni është tepër kritik për punën tuaj sot, por nuk e shihni këtë si një gjë negative. Kuptoni se ky person po përpiqet të të ndihmojë. Komentet e tij ose të saj janë në fakt nxitje e suksesit tuaj .

Akrepi

Dashuria: Ju zbuloni një ndjenjë të madhe të përkatësisë, me energjinë qiellore të sotme. Ju mund të keni qenë në procesin e zhvillimit të lidhjes së dashurisë midis njëri-tjetrit , por disi ju shihni diçka në njëri-tjetrin që me të vërtetë nuk ju tërheq . Ju të dy e dini se çfarëdo që të ndodhë, ju keni qënë të sinqertë.

Puna: Ju jeni gati të ngjiteni në karrierën tuaj, por duket se njerëzit rreth jush po ju mbajnë prapa në një farë mënyre. Ndoshta ju jeni në një ekip me të tjerë që thjesht nuk punojnë në të njëjtën mënyrë si ju. Mos hezitoni të kërkoni një transferim.

Shigjetari

Dashuria: Konfigurimi aktual nënkupton që ju keni një shans për të zhvilluar një marrëdhënie që bazohet në idetë dhe qëndrimet shpirtërore, sesa në parimet e bazuara në ego që zakonisht dominojnë jetën e njerëzve. Ju mund të keni dashur një partneritet në të cilin jeni ndjerë shumë mirë, prandaj shfrytëzoni rastin pasi jeni gati për sfidën.

Puna
: Marrëdhëniet e mira me të tjerët janë një katalizator i suksesit tuaj në vendin e punës. Mos e nënvlerësoni një buzëqeshje te një bashkëpunëtor ndërsa ecni në të njëjtat korridore. Ky person mund të bëjë një favor për ju më vonë në atë që përfundimisht do të çojë në suksesin tuaj.

Bricjapi

Dashuria: Ju ndiheni plot energji për shkak të shtrirjes së tanishme planetare, e cila sjell një përzierje të veçantë të romancës në jetën tuaj. Nëse po dilni në një takim të parë, atëherë ju mund të prisni që ta godisni atë menjëherë. Ju do të ndiheni të relaksuar dhe në gjendje të flisni nga zemra për ndonjë gjë, e cila është një bekim që nuk duhet të merret lehtë.

Puna : Qëndro i fokusuar në detyrat tuaja në vend që të humbasësh në një fantazi. Ka shumë të ngjarë që ju nuk do ta keni të vështirë të qëndroni në rrugën e duhur sot – ju keni potencial për të bërë mjaft. Ju jeni në gjendje të përmbushni më shumë se sa mendoni.

Ujori

Dashuria: Energjia aktuale planetare ju inkurajon që të merrni parasysh se cilat janë motivet tuaja për të marrë pjesë në një marrëdhënie të veçantë. Nëse kërkoni zemrën tuaj dhe mendoni se mund të merrni diçka mjaft specifike nga ajo, atëherë mund të jeni duke marrë qëndrimin e gabuar. Ndoshta mund të jetë më e rëndësishme të pyesni veten se çfarë është ajo që duhet të jepni – pastaj merrni një vendim.

Puna : Projekti për të cilin po punoni aktualisht ka marrë një kthesë që nuk e keni parashikuar. Ju do të kuptoni se kjo rrugë e re është me të vërtetë për të mirën tuaj. Ju mund të keni shumë për të menduar sot.

Peshqit

Dashuria : Ju mund të ndiheni njësoj me dikë, nën ndikimin e energjisë qiellore të sotme. Çfarëdo tjetër që mund të keni ndier mes jush së fundi do t’ju bindë se jeni absolutisht të denjë për njëri-tjetrin dhe se shtigjet dhe fati juaj janë të lidhura në mënyrë të pazgjidhshme.

Puna: Niveli juaj i produktivitetit do të ngrihet në qiell sot – madje edhe ju. Sekreti i suksesit tuaj është që të mos hyni në tangente me të tjerët. Mos lejoni që biseda midis jush dhe dikujt tjetër tju shpërqëndrojë nga puna juaj.

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X