Greis Petroviç nënë për herë të dytë, ja emri i djalit/FOTO

0 0

Modelja e njohur Greis Petroviç është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë në datën 2 dhjetor, por lajmin e bukur e ndau në Instagram ditën e sotme bashkangjitur me urimin e Krishtlindjeve.

Ajo ka publikuar një foto shumë kuptimplotë ku shihen duart e saj, bashkëshortit, vajzës më të madhe dhe bebushit të porsalindur.

Çifti ka zgjedhur emrin Andrea për djalin e tyre.

“Our Christmas gift!

Welcome baby boy Andrea!

02/12/2020

Krishtlindje të bardha e plot shëndet për të gjithë ju!

Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta!

Mirënjohje dhe falenderim për Dr. Elton Koroveshi dhe Dr.Denisa Bajraktari!

Faleminderit Zot që na bekove me një tjetër ëngjëll!” ka shkruar Greis krahas fotos.

Shtatzania e saj kaloi në një vit të vështirë për të gjithë për shkak të pandemisë Covid-19, ku ajo edhe u infektua në muajin e nëntë.

Por në dalje të ndryshme e intervista ka thënë se e kaloi me simptoma të lehta.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X