Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili zbulon emrat e binjakeve/VIDEO

0 0

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e saj e ëmbël, jo vetëm me një, por me dy vajza, që pritet të vijnë në jetë në muajin korrik.

Gazetarja tregoi se çifti e dëshironte një shtatzani, por planet ishin shtyrë për shkak të angazhimeve profesionale dhe kur mësoi lajmin e bukur, u surprizua, duke e quajtur kështu një rastësi të planifikuar.

Personi i parë me të cilin ndau lajmin pasi ia tha mjekja ishte bashkëshorti.

Ndërsa dje për herë të parë, ajo tregoi se i kanë zgjedhur emrat e vogëlusheve, të cilat do të quhen Sofi dhe Nikol. Me këto zgjedhje, Eni tha se janë përpjekur të mbajnë afër vetes familjarët e tyre pasi Sofi quhej gjyshja e bashkëshortit të saj, ndërsa Nikol është përshtatja me emrin e të atit të gazetares.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Agjeneza dentare një problem jo...

Kur bëhet fjalë për çrregullimet dentare tek fëmijët, menjëherë mendohet për prishjen e dhëmbëve. Por ky nuk është problemi i vetëm i zakonshëm gjatë fëmijërisë (dhe moshës së maturuar). Ekziston...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X