loading

“Gjaku s’bëhet ujë”, veprimi i nxënësve nga Tetova

0 0

“Por Shqipëria do të rrojë, për të për të luftojmë ne”

Kështu fillon një video e publikuar në Instagramin e ministres Elisa Spiropali, ku duken nxënësit e Tetovës, duke kryer një rit simbolik me rastin e 28-29 Nëntorit, i cili këtë vit e gjeti ndryshe mbarë popullin shqiptar.

Nxënësit ishin të mbuluar me një flamur kuqezi dhe kur flamuri u spostua prej tyre, ata dukeshin të pozicionuar dhe trupat e tyre formonin fjalët: Lutu për Shqipërinë.

Në fund, ata mbështillnin flamurin e nënës Shqipëri duke e puthur.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Në shtëpinë e Aurela Gaçes...

Këngëtarja Aurela Gaçe përveç impenjimeve në karrierë gjithmonë e gjen kohën për të qenë pranë dy vajzave të saj. Pikërisht sot ajo  ka postuar në rrjetin social Instagram momentet kur...

Si duhet të kujdesen nënat...

Të gjesh kohë për veten kur je nënë mund të jetë sfiduese! Shumica e nënave frikësohen se aplikimi i një kremi për kujdesin e lëkurës mund të kontribuojë më shumë...

Moderatorja zbulon momentin kur bashkëshorti...

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka ëmbëlsuar ndjekësit e saj me videon e publikuar sot në Instagram. Në video shfaqet bashkëshorti i saj i cili përkujdeset për vajzën e tyre...

Pastrimi i fytyrës, strategji të...

Mes shumë gjërave që duhet të mendojmë për festa, mes dhuratave që  duhet të zgjedhim e t'i vendosim poshtë pemës dhe valixhen e përgatitur për pushime, nuk ka gje më...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X