“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e parë”, urimi i Tunës për të birin

0 0

Djali i vetëm i këngëtares Tuna Sajdiu dhe muzikantit Patris Berisha, Tiani, tashmë u bë katër vjeç. Vitet ikin shpejt, dhe Tiani dje festoi ditëlindjen, të cilën Tuna e kishte organizuar këndshëm, duke ftuar miqtë e vogëlushit të saj.

Në këtë ditë kaq të veçantë për këngëtaren, ajo ka bërë një urim me fjalë të ndjera për të birin, përmes një fotoje në Instagram.

“4 vite jetë, shpresë, dashuri dhe lumturi… pafundësisht gëzime duke parë çdo mëngjes buzëqeshjen tënde, duke ndjerë çdo mëngjes përqafimet më të ngrohta, më të sinqerta marrë ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e parë”, ka shkruar Tuna bashkangjitur me foton e Tianit, shkëputur nga festa e ditëlindjes.

Sigurisht nuk mund të mungonte as urimi i Patrisit, i cili publikoi gjatë ditës së djeshme një foto të djalit, duke e shoqëruar me fjalët: “Tian Patris 4”.

Prej disa kohësh, çifti nuk është më bashkë, ndërsa Tuna është zhvendosur për të jetuar në Shkup së bashku me djalin, ku edhe kanë festuar ditëlindjen.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X