“Gëzuar babait që do të lëvizte male”, Vesa Luma bën urimin për Big Bastën/ FOTO

0 0

Dita e djeshme ka qenë dita ndërkombëtare kushtuar baballarëve dhe shumë prej personazheve të famshëm kanë publikuar foto me fëmijët e tyre. Ndërsa Vesa Luma është ajo që ka zgjedhur të urojë bashkëshortin e saj, këngëtarin Big Basta përmes fotove të tij me vogëlushin e tyre Lian.

Me fjalët që ka zgjedhur për ta uruar në këtë ditë të veçantë, këngëtarja Vesa Luma tregon se e vlerëson shumë partnerin e saj në rolin e tij si prind i djalit që kanë sjellë në jetë së bashku.

“Përgëzime për babain që do të lëvizte male për këtë shokun e vogël. Të duam nga këtu e në Zelandën e Re e sërish këtu”,- shkruan Vesa në një postim ku ka publikuar disa foto të Big Bastës me djalin në momente të ndryshme.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X