Genta Ismajli shtatzanë? Foto me barkun e rrumbullakosur

0 0

Ka shumë kohë që në mediat rozë qarkullon lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo vetë ende nuk ka konfirmuar as përgënjeshtruar lajmin. Përkundrazi, përgjigja që ka dhënë në një intervistë ka qenë evazive duke thënë se fëmija i tyre mund të vijë në ejtë vitin tjetër.

Ndërkaq, sot në rrjet po qarkulon një foto e këngëtares, ku shihet barku i saj pak i rrumbullakosur. Ajo duket e veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj.

Në shkurt të këtij viti, u komentua për herë të parë që Genta është shtatzënë, por këngëtarja  ende nuk ka reaguar lidhur me këto lajme.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Rikthehet në punë pas lindjes,...

Modelja shumë e famshme Gigi Hadid solli në jetë fëmijën e saj të parë në muajin shtator të këtij viti. Ajo dhe partneri i saj u bekuan me një vajzë,...

Në gjurmët e mamit dhe...

Vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka treguar sot se ka trashëguar talentin për muzikë nga të dy prindërit e saj. Megjithëse është ende në moshë të vogël, Nora...

Urimi i Gold AG për...

Këngëtari nga Kosova, Gold AG në ditën e Pavarësisë së Shqipërisë, më 28 nëntor është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë, të...

Dikush dëshiron që Almeda Abazi...

Bukuroshja shqipare Almeda Abazi dhe partneri i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Por, mesa duket është një person tjetër veç tyre...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X