Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbuloni emrin/ FOTO

0 1

Futbollisti shumë i dashur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të pare mbrëmjen e djeshme.

Bashkëshortja e tij, Arbnora solli në jetë një djalë, të cilit i vunë emrin Klevis.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë fufbollisti i kombëtares përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Mirësevjen në botë engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan pafundësisht, Klevis Xhaka”, shkruan fubtollisti krahas fotos së publikuar nga materniteti.  1. Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbuloni emrin/ FOTO – Pergrate

    […] e tij ka sjelle ne jete nje djale qe i vune emrin…Kliko ketu per ta lexuar te […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për gjithë botën është princ,...

Të gjithë e njohim si princin e Anglisë, por William është pilot helikopteri dhe mediat e huaja shkruajnë se burime pranë familjes mbretërore kanë bërë me dije se princi do...

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X