Fotoja bëhet virale, habia e nënës kur mësoi se lindi djalë

0 0

 

Ditët e sotme shumë prej nesh e mësojnë gjininë e foshnjave para se të lindin, por fotografia virale e një nëne është duke provuar se ndonjëherë një surprizë mund të jetë aq e vlefshme (dhe se skanimet nuk janë të pagabueshme kur vjen puna për të parashikuar nëse do të keni një vajzë apo djalë).

Imazhi i fuqishëm i lindjes së tretë të Nancy Ray u kap nga fotografja Lauren Jolly dhe tregon momentin kur ajo kuptoi se ajo nuk kishte lindur vajzën që priste, por një djalë!

Fytyra e saj është një kombinim i gëzimit dhe tronditjes. Ajo pati një lindje më të shpejtë sesa kishte imagjinuar.

Fotografia tani po bëhet virale, por befasia e parë e kësaj historie ndodhi në prillin e kaluar kur Ray mori surprizën e parë të kësaj historie. Nëna e dy vajzave mori një tronditje kur mësoi se ishte shtatzënë për herë të tretë. Pastaj në qershor, pas një skanimi, Ray dhe burri i saj do të mësonin se po prisnin vajzën e tyre të tretë (ose kështu mendonin).

“15 minuta pas lindjes, shkuam për të prerë kordonin dhe unë e habitur pyeta Çfarë është?! A është djalë?”, kujton Ray në një postim të Instagram për lindjen e djalit të saj.

Dhe fotoja tregon habinë e papërshkrueshme të çiftit.

Lexo edhe: Gjinia e femijes ndikon ne mireqenien e nenes gjate lindjes

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X