Foto të Alemidës dhe Tolgahan kur kanë qenë bebe, ja kujt i ngjan vogëlushi

0 0

Që kur Almeida Abazi solli në jetë djalin e saj Efehan dhe në vazhdimësi me çdo foto që postonte të rritjes së tij, në rrjet ka pasur lum komentesh se vogëlushi është kopja e të atit.

Një faqe fansash në Intagram, ka bërë një bashkim fotosh, për të lehtësuar “barrën” se kujt prej prindërve i ngjan djali, që është një “luftë” mes shumë çifteve të reja.

Fansat kanë bashkuar foto të Efehanit, Almedës dhe bashkëshortit të saj, aktorit turk Tolgahan, të cilat i përkasin pothuajse të njëjtës moshë.

Ky bashkim në fakt, vërteton sërish se djali i ka ngjarë babit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X