Foto me bikini, Loredana flet për trupin pas lindjes

0 0

Loredana është një nga nga emrat më të suksesshëm e të lakuar të muzikës për momentin. Ajo ka nisur para pak vitesh karrierën si repere dhe po ecën me hapa shumë intensivë në tregun gjerman.

Megjithatë, pavarësisht suksesit në muzikë, gjithmonë ka tërhequr vëmëndjen edhe për jetën e saj personale e familjare. Reperja është nëna e një vajze, nga marrëdhënia e saj me këngëtarin gjithashtu shumë të njohur Mozzik.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me bikini pa filtra dhe pa photoshop ku flet për trupin pas lindjes së vajzës Hana, duke dhënë mesazhe të fuqishme.

“Kjo jam unë dhe trupi im. Ndoshta gjoksi më i vogël në Gjermani: pasi linda Hanën gjithçka ishte zhdukur! Por unë jam ajo që jam, erdha nga Zoti dhe jam kaq e bekuar! Edhe pse i kam kushtet monetare për një brustop (ndëryrje kirurgjikale), unë jam shumë e lumtur të them se gjoksi im është zhdukur plotësisht, sepse unë kam Hanën. Stop talljes së formave trupore”, ka shkruar Loredana krahas fotos.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X