Foto e rrallë e Arbanës me rroba të ngushta, ja barku i rrumbullakosur

0 0

Prej disa muajsh moderatorja Arbana Osmani është në pritje të ëmbël, ajo do të bëhet nënë për herë të dytë me partnerin e saj Eduart Grishaj.

Arbana ende nuk ka treguar gjininë e foshnjës, por burime pranë tyre janë shprehur se ajo do të bëhet sërish me djalë.

Që prej bërjes publik të lajmit, Arbana është kujdesur që në daljet e saj televizive apo në postimet në rrjete sociale, të shmangë veshjet e ngushta që tregojnë barkun.

Por, në jetën e përditshme duket se është më e lirë të veshë edhe rroba të tilla dhe mikesha e saj e ngushtë, Xhemi ka përfituar për ta “dokumentuar” këtë moment.

Ajo ka postuar një foto nga një mbrëmje e kaluar jashtë mes tyre, kur Arbana është veshur me të ngushta dhe i duket pak barku i rrumbullakosur.

“Po ti më the hajde pimë një gotë”- shkruan Xhemi krahas fotos ku moderatorja shfaqet duke ngrënë një ëmbëlsirë.

Besoj të gjitha e kuptojmë, bëhet fjalë për nepsin e shtatzanisë!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Aulona Musta ka zgjedhur ta...

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Aulona Musta ka qenë e ftuar në programin "Jashtë loje", në një rrëfim ndryshe, për të gjitha etapat e jetës së saj. Ndër të tjera ajo...

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X