Foto e rrallë e Arbana Osmanit me barkun e rrumbullakosur

0 0

Këto muaj vere, moderatorja Arbana Osmani është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë. Këtë lajm ajo e ka bërë publik vetë në një ditë shumë të veçantë, atë të lindjes së partnerit të saj Eduart Grishaj.

Lidhur me gjininë e fëmijës, Arbana dhe Eduarti nuk janë shprehur në media apo rrjetet sociale, por burime pranë tyre thonë se ata janë pritje të një djali.

Arbana ka shpjeguar herë pas here se ka zgjedhur që detajet e rrugëtimit të shatztanisë t’i mbajë për vete si diçka intime e të mos i dnajë me publikun e gjerë. Megjithatë, ditën e djeshme, teksa bëhet gati të gatuajë, ajo ka përshëndetur fansat me një foto ku duket barku i rrumbullakosur.

Me dorën e vendosur tek barku i saj, Arbana shfaqet e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër.

Këto janë javët e fundit të shtatzënisë për moderatoren pasi pak kohë më parë ajo tha se verën do e kalojë në maternitet. Pra, së shpejti presim që Arbana të bëhet nënë për herë të dytë.

View this post on Instagram

Sunday Funday Fishday

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X