X

Kryesore

Kryesore Forums FEMIJA Diskutime rreth femijeve Vaksina e 4 mujorit

 • Autori
  Postimet
 • #29594

  per nenat
  Participant

  Pershendetje! Ju lutem nese mund te me ndihmoje ndonjera me ndonje informacion. I bera djalit dje vaksinen e katermujorit po e ka shume te kuq vendin e vaksines. I kam perdorur anesderm edhe niseshte me alkol. A mund te me thoni cfare mund ti perdor a ju ka ndodhur dhe a eshte e nevojshme te shkoj tek mjeku? Faleminderit!

  0

You must be logged in to reply to this topic.