X

Kryesore

Kryesore Forums BOTA E GRUAS Bisedojme ne teme te lire Marredhenia me vjehrren dhe kunaten

 • Autori
  Postimet
 • #29296
  Facebook Profile photo
  Per Nenat
  Participant

  Pershendetje nena! Kam nje prb qe as vete nuk po di t’i jap zgjidhje, vjehrrit e vjehrres nk mund tu therras mami ose babi, me duket e padrejte ndaj prinderve t mi pavaresisht se mami me thote thuaju se u behet qefi, do mendojne se nk i do, ne cdo telefonat me thote, he u ke thene ala . Mirepo vjehri me do shume nk di cte them x te sa njeri i mire eshte, atij i kam thene disa here babe, mirepo vjehrra nk eshte aspak e afrueshme , goja e saj nje here nk e nxorri nje fjale te mire qe te te afroje pak ose te beje te nihem mire ne cdo rast ne cdo muhabet qe them une ajo eshte gati te dali ne kundershtim . Jo me larg se para pak minutash thashe une burrit te bejme prove vizat per amerike te dy, ndersa kjo vrape pahh mos te ju shkoje mendje se ju jep kush vize te dyve ska shanse, i thashe pse mos te na i japin nese e kemi fat na i japin nese jo spo humbin gje nk e di seriozisht se kuptoj pse reagon keshtu ndoshta ngaqe me burrin kemi nje marredhenje perfekte . Se di as si te komunikoj me te nk eshte e vjeter qe mos te dije si te silet pasi eshte 50 vjece ndoshte e fryn kunata pasi i kam gjetur ne mesazhe 100 here gjera pas shpine her her rri gjithe turinj shof se ka zor te thote edhe mirmengjesi dhe ju betohem qe goja ime nje fjal te keqe as nje fjale te rende as me kunja sja kam then kurr me falni qe e sgjata por spo di si te sillem me te e jo me ti therras mami dhe do doja qe te kisha nje marrdhenje pak me te afert me te me vjen keq qe ndollin keto gjera ne kaq pak kohe vetem 8 muaj qe jemi martuar theksoj se pas martese kemi jetuar ne shtepi me qera pas jam ne shkolle dhe cdo fundjave kemi ardhur tek keta dhe tani veres jemi ketu serish flm kush me jep nje mendim si ta sqaroj kete situate 😙😙

  0

You must be logged in to reply to this topic.