X

Kryesore

Kryesore Forums BOTA E GRUAS Bisedojme ne teme te lire Falenderim bashkeshortit

 • Autori
  Postimet
 • #29607

  per nenat
  Participant

  Pershendetje, dua dhe une ta falenderoj bashkshortin..
  Zemra ime nuk dua ti them gjerat me detaje, sepse nje dashuri si e Jona per disa egziston vetem neper filma, dhe askush sdo me besoj.une dua te falenderoj ty qe je pjes e jetes time, dua te falenderoj qe keto 5 vjet qe jemi bashk nga dashuria Jon nuk ka ndryshuar asgje, ti nuk harron kurr te ne puthesh ballin cdo mengjes, dhe pse une te bertas ndonjeher se me del gjumi, ti nuk harron kurr te me sjellesh cdo dit cokollata si ditet e para. Une cdo Nat kur ti fle gjum,afrohem pran teje dhe nuk ngopem Duke te par kur ti fle gjum dhe falenderoj zotin qe te kam. ti nuk u lodhe kurr nga kapricot e mia me ke duruar me te gjitha veset e mia. Kursee ti, ti nuk je asnje ves te keq cfar mund te mos duroj une tek ty,ti qe cdo mengjes me nderron alarmin e tel nga 10:30 ma con 12:30 ooh zot sa keq ndihem ndonjeher qe ngrihem kaq von dhe ti I ke pergatitur te gjitha, me llaston kaq shum sa kur te bejm bebin ton do ndihem xheloze😂..jam shum me fat qe te kam dhe e Di ca mendoj, se zoti te shperblen ne menyren me te mundshme, ne dy kemi vajtur aq shum para se te njiheshim bashk, sa kemi menduar se sdo kishin asnjeher fund vuajtjet tona. Dhe sa e cuditshme qe eshte jeta, ne dhe vuajtjet I kishim te njejta….. Eh shpirt per cdo pik lot na shperbleu zoti me kete dashuri aq te madhe, dhe tna bekoj perseri me nje bebush per disa koh qe te kompletohemi,te dua jeta ime,..

  I uroj cdo femre nje dashuri te madhe ne jet, nje familje te bukur, ku mbizotron dashuria, dhe harmonia, dhe beba plot jet e shendet, ju puth. ❤️❤️

  0

You must be logged in to reply to this topic.