X

Kryesore

Kryesore Forums BOTA E GRUAS Bisedojme ne teme te lire "Falenderim" bashkeshortit

 • Autori
  Postimet
 • #29674

  per nenat
  Participant

  Doja ti dedikoja dhe une disa rreshta bashkeshortit 😊
  I dashur burre, ndoshta ndryshe nga disa te tjera une dua te te falenderoj per disa gjera ne vecanti. Si fillim te falenderoj qe harron cdo date me kuptim per ne te dy, te falenderoj edhe per pjesen qe nuk je aspaaaak romantik, te falenderoj dhe atehere kur kisha ditelindjen ne gusht she ti mes vapes i kishe fut trendafilat poshte bluzes, te falenderoj dhe kur me thua “erdha per 5 min dhe vonohesh 1 ore, te falenderoj dhe kur bie pas punes dhe harron tme maresh ne tel, te falenderoj edhe kur me thua do dalim te pijme kafe dhe ja fut gjumit e harron te zgjohesh, te falenderoj dhe kur me acaron nervat ngaqe ke qejf kur nevrikosem. Do kem harruar e tjera gjera por tani e kam te nevojshme te te falenderoj dhe per pjesen ku nuk harron cdo mengjes tme puthesh para se te ikesh ne pune edhe pse ne darke mund te jemi zene, te falenderoj qe cdo mengjes hap dritaren dhe u thua luleve mirmengjes, te falenderoj qe mundohesh me te gjitha forcat per mos me thene asnjehere jo kur dua dicka, te falenderoj edhe qe me do per kete qe jam, te falenderoj dhe per te fundit gje por me e rendesishmja qe brenda meje rritet engjelli jone e se shpejti do me japi statusin “NENE”.

  0

You must be logged in to reply to this topic.