Florjan Binaj: Nënat janë heroina

0 0

Një nga të ftuarit në programin për fëmijë Piter Pan mbrëmjen e sotme ishte edhe aktori i njohur i humorit Florjan Binaj.

Gjatë pyetjeve nga gazetarët e vegjël, protagonsitë të programit, me pergjgijen e tij Flori dëshmoi edhe njëherë se është artist, jo vetëm në skenë por edhe në jetë e në shpirt.

Ai përshëndeti të gjitha nënat, duke u shprehur se ato janë heroina dhe meritojnë respektin e dashurinë me të madhe.

Ku ka më bukur se një shprehje e tillë të thuhet nga një mashkull e një baba.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X