Floriana Garo nënë për herë të dytë, fotoja me djalin

0 0

Moderatorja Floriana Garo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Ka qenë vetë Floriana ajo që ka njoftuar lajmin në rrjetin social Instagram përmes një fotoje të ëmbël të djalit të saj ndërsa i shtrëngon dhe dorën. Në postimin e publikuar ajo zbulon edhe emrin e djalit, Priam. “Mirë se erdhe në këtë botë Priami ynë! E shijofsh sa më shumë cdo moment. Të duam pa fund!”-shkruan ajo në postim.

Ndër të tjera, mësohet se moderatorja ka lindur gjatë ditës së djeshme në Gjenevë të Zvicrës.Kujtojmë që moderatorja u bë nënë për herë të parë në vitin 2018, kur solli në jetë një vajzë, Aidën  të cilën e ka mbajtur larg rrjeteve sociale.

Lexo më shumë: Floriana Garo bëhet nënë, fotoja e parë e vajzës


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X