Fituesit e konkursit

0 0

Me rastin e festave te 28-29 nentorit, stafi i PERNENAT perzgjodhen fituesit e konkursit “FESTA IME E PAVARSISE”. Fituesit e konkursit jane tre:
Darlisa, fituesja e cmimit te pare prej 20000 lekesh per te shpenzuar ne Abi’s Boutique.
Argentina, fituesja e cmimit te dyte prej 10000 lekesh per te shpenzuar prane Abi’s Boutique.
Aroni fituesi i cmimit te trete prej 5000 lekesh prane Abi’s Boutique.
Abi’s Boutique ndodhet ne qytetin e Durresit,rruga Aleksander Goga , prane gjykates, perballe gropes arkeologjike.

Falenderojme pjesemarresit ne konkurs dhe te perzgjedhurit te dergojne ne inboxin tone, foto te femijeve te tyre me personin qe do te shpenzoje keto shuma prane Abi’s Boutique si edhe foto te mjetit te identifikimit per femijen dhe prindin qe do ti shpenzoje keto shuma.

Faleminderit,


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X