Filluan rrëmujat në shtëpinë e Fatma Methasanit/ FOTO

0 0

Në fillim të këtij viti Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë, të vogëlushit Noah.

Prej asaj kohe familja e sapokirjuar duket se shijon çdo moment me njëri-tjetrin dhe herë pas here ndajnë copëza nga lumturia e tyre përmes fotove në rrjete sociale.

Jo më larg se paraditen e sotme Fatma ka publikuar në Instagram një foto të Alfios dhe Noah-s të cilët duket se po luajnë së bashku, teksa Fatma shkruan se babë e bir sapo filluan me rrëmujat.

“Filluan me rrëmujat çunat”!

View this post on Instagram

Filluan me rrëmujën çunat!🤪🥰

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

Pak ditë më parë moderatorja ka bërë një tatuazh për vogëlushin, me shputat e këmbëve të tij. Këtë e ka prezantuar përes një fotoje ku duken këmbët e të dyve duke “ecur” pranë njëri-tjetrit.

View this post on Instagram

Noah… 👣

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X