“Fillimet janë gjithnjë të vështirë”, Bieta ndan fotot e ditës së rëndësishme për Kroin

0 0

Fillimi i kësaj jave ka shënuar një ditë shumë të rëndësishme për shumë fëmijë që kanë nisur kopshtin dhe shkollën. Edhe vogëlushi i Bieta Sulos, Kroi i është rikthyer kopshtit sot me disa emocione të përziera, të cilat moderatorja i ka shpjeguar më së miri në shkrimin që shoqëron fotot e kësaj ditë të rëndësishme.

“31 Gusht, dita e nisjes së kopshtit, e cila sigurisht pas 6 muajsh lidhjeje të ngushtë me familjen dhe gjyshërit, nuk nisi kaq e qeshur sa në foto… 😭🙈 Fillimet janë gjithnjë të vështirë, por uroj mbarësi e shëndet për të gjithë fëmijët dhe suksese këtë vit të ri 🙏🤗”,- shkruan Bieta.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X